SVARBU! BŪTINAI PERSKAITYKITE IKI GALO

 

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

 

Užtikrinant visų mūsų saugumą, KORONA VIRUSO (COVID-19) laikotarpiui, labai prašome:

 1. Atvykite jums paskirtu laiku – nevėluokite ir neatvykite per anksti. Atvykus anksčiau, prašysime išlaikyti saugų atstumą nuo kitų pacientų.
 2. Kaip rekomendacija išlieka rankų dezinfekcija atvykus į kliniką, kurį rasite prie durų, dešinėje pusėje.
 3. Į kliniką atvykite be palydos (vaikų, draugų (-ės), vyro ir tt.), nebent paslauga bus teikiama dviems asmenims tuo pačiu metu.
 4. PRIVALOMAS MEDICININĖS arba RESPIRATORINĖS kaukės dėvėjimas.
 5. Vizito metu visus asmeninius daiktus pasiimkite su savimi į kabinetą.
 6. Jeigu jaučiatės prastai, pasireiškia įprastais gripo ar peršalimo ligų simptomais – kosulys, aukšta temperatūra, gerklės skausmas ir sloga karščiuojate ar turėjote kontaktą su COVID-19 sergančiu asmeniu  – BŪTINAI INFORMUOKITE! Lauksime jūsų tuomet, kai pasveiksite.
 7. Esant masažo klinikos patalpose, prašome laikytis atstumo nuo kliniką administruojančio personalo ir klinikoje esančių pacientų.
 8. Masažo paslaugas rekomenduojame įsigyti internetu mūsų svetainėje www.masazoklinika.lt. Jei tokios galimybės neturite ir paslaugas įsigyti norite masažo klinikoje, įeiti galite iškart, laikantis saugaus atstumo.
 9. Laiką procedūroms rekomenduojame rezervuoti internetu. Registruojantis, žymėkite už paslaugas “Atsiskaityti vietoje”
 10. Pamiršusiems apsauginę veido kaukę jos kaina klinikoje 1 Eur.

Tikimės jūsų visų supratingumo.

Saugokime save ir kitus.

 

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

 

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie UAB „Masažo Klinika“ taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardęEsant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.
 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.
 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.
 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.
 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110