Paslaugos

Titulinis

Paslaugos

MŪSŲ SIŪLOMOS

Paslaugos jums

Gydomieji masažai

Gydomasis masažas - labai svarbus ir reikalingas žmogaus organizmui tiek kaip prevencinė sveikatingumo priemonė, tiek kaip gydymas, ar kompleksinė jo dalis.

IŠSAMIAU

Atpalaiduojantys masažai

Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos.

IŠSAMIAU

Masažų ir grožio rinkiniai

Pritrūksta idėjų kai reikia rinkti dovanas? Apie tai pagalvojome už jus! Pradžiuginkite savo artimuosius nuostabiais masažų ir grožio procedūrų rinkiniais! Tobulos dovanos įvairaus amžiaus žmonėms.

IŠSAMIAU

Anticeliulitiniai - limfodrenažiniai masažai

Tokio tipo masažai vienos iš tų priemonių, kurios puikiai tinka ne tik gerinti sveikatą, bendrą organizmo būklę, bet ir dailinti kūno linijas.

IŠSAMIAU

Estetinės - anticeliulitinės kūno korekcijos su Proshock ice

Tai yra neinvazinės kriolipolizės ir akustinių bangų procedūros, skirtos sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį (pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose).

IŠSAMIAU

Kūno įvyniojimai ir šveitimai

SPA procedūros yra kūno ir sielos harmonijos paslaptis. Tokio tipo terapijos ne tik padės atsipalaiduoti, bet ir odą pavers itin skaisčia ir elastinga.

IŠSAMIAU

Kosmetologija

Tai viena svarbiausių grožio puoselėjimo sudedamųjų dalių, be kurių, turbūt, neišsiverstų nė viena moteris. Masažai, antakių korekcijos, blakstienų dažymas, aparatinės ir ne tik veido procedūros, depiliacijos.

IŠSAMIAU

Naujienos!

Šioje skiltyje pateikiame visas naujausias mūsų paslaugas ir masažus. Pažadame, jog džiuginsime Jus nuolat!

IŠSAMIAU