Masažo klinika » Naujienos » Susiduriate su kojų ir blauzdų tinimu?

Susiduriate su kojų ir blauzdų tinimu?

Vasarą kojų ir blauzdų tinimas, ar viso kūno paburkimas – nemalonus reiškinys, galintis sugadinti bet kokius teigiamus įspūdžius iš gero oro, pasivaikščiojimo ar aktyvaus poilsio. 🌞💦
Šiluma plečia kraujagysles, skysčiai juda į audinius – dėl to atsiranda patinimas, dažniausiai ant kojų ir blauzdų. Kai kuriais atvejais gali paburkti veidas ir rankos, ar visas kūnas.
Kaip išvengti šio nemalonaus pojūčio❓Tobula išeitis – presoterapija☝️
Presoterapija (limfos drenažas) – tai metodas, pagrįstas ritminiu raumenų stimuliavimu tam tikra seka, siekiant paskatinti natūralų limfos nutekėjimą ir sumažinti skysčių bei toksinų kiekį kūno audiniuose.
Šis metodas veiksmingas gydant celiulitą, nutukimą, edemą ir kitas ligas, susijusias su sutrikusia kraujo ir limfos cirkuliacija, taip pat yra gera apatinių galūnių venų varikozės profilaktika.
Presoterapijos poveikis:
💦pašalina iš organizmo skysčių perteklių ir kenksmingas toksines medžiagas
💦atkuria vandens balansą (tai paaiškinama limfos ir tarpląstelinio skysčio cirkuliacijos normalizavimu)
💦gerina veninę kraujotaką
💦aktyvina medžiagų apykaitos procesus odos ląstelėse ir riebalų ląstelėse (stimuliuoja ląstelių receptorius, atsakingus už riebalų skaidymą).
💦jos pagalba, galima atsikratyti ir šiek tiek svorio
🔥Tad nedelsk ir išbandyk presoterapiją (limfodrenažinį masažą), pazadame, poveikį pajusite iš karto. Vasaros proga, taikome išskirtines nuolaidas❗
Scroll To Top
  • Meniu
  • Procedūros
Close

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

  • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

  • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

  • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

  • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

  • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

  • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110