Masažų rinkiniai DVIEMS

Masažo klinika » Masažų rinkiniai DVIEMS

3 Products found

Rikiuoti
34% NUOLAIDA

Aromaterapinis masažas dviems su afrodiziakiniais aliejais

Nuo: 76,00 
Masažo metu atliekamos ne tik ypatingos ištisinių judesių kombinacijos, bet ir intensyviai stimuliuojami energetiniai taškai. Stipresnių bei švelnių prisilietimų ir judesių kombinaciją puikiai atpalaiduos jūsų raumenis nuo įtampos ir skausmo.
19% NUOLAIDA

Atpalaiduojantis viso kūno masažas “Žiemos pasaka DVIEMS”

142,00 
Švelnus prisilietimas rankomis prie kūno mažina psichinę įtampą ir atkuria emocinį balansą. Tai padės Jums pasinerti į begalinės ramybės būseną, kai mintys srūva savaime, o kūnas mėgaujasi pelnytu poilsiu. Po atpalaiduojamojo masažo Jūs suvoksite save...
21% NUOLAIDA

Masažas dviems „Palaima”

Nuo: 109,00 
Rytietiška muzika ir atmosfera, cinamono ir rožių aromatai, gerą savijautą ir malonumą teikiantis masažas ir po jo patiekiama arbata dviems – puiki dovana kiekvienai porai. Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam ramybės, palaimos ir poilsio akimirkų...

DĖMESIO! Šie masažai atliekami kitame mūsų salone, Gedimino pr. 50 Vilnius, Qi Anmo masažo ir grožio namai.

Masažų rinkiniai dviems įvairiausiems skoniams – SPA pasimatymas tailandietišku stiliumi arba poilsio atmosferoja imperatoriškai, romantiškas pasimatymas su atpalaiduojančiomis veido ir kūno procedūromis ar masažais. Tai puikus būdas atsipalaiduoti, pabūti su mylimu žmogumi ar padovanoti dovaną. Pasirinkite masažų rinkinį DVIEMS pagal savo nuotaiką ir skonį, o mes padarysime Jūsų pasimatymą nepamirštamą.

Palepinkite save ir mylimą žmogų pasirinkdami atpalaiduojantį SPAar stipresnį ir gilesnį masažą dviems! Romantiška atmosfera ir atpalaiduojančios procedūros padės rasti harmoniją ir įneš naujų pojūčių į santykių pasaulį. Kurkite naujus prisiminimus kartu!

Dovanokite romantiškus potyrius!

Scroll To Top
  • Meniu
  • Procedūros
Close
Sidebar

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

  • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

  • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

  • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

  • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

  • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

  • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110