Stangrinanti ir jauninanti procedūra BABOR Collagen Boost

Procedūros trukmė

Aprašymas

Svajoji apie gaivesnę, lygesnę, su sumažėjusiomis sausumo raukšlelėmis odą? Stangrinanti ir jauninanti procedūra BABOR Collagen Boost  – sugrąžinsite ne tik tai, bet ir atsigaus odos elastingumas bei stangrumas. Pagyvės veido spalva, oda bus pridrėkinama, suaktyvinami regeneraciniai procesai.

Sveika ir jaunatviška oda prasideda mūsų odos ląstelėse, todėl ypatingai svarbu, kad ląstelėms suteiktume maistinių medžiagų, reikalingų sulėtinti senėjimo procesus. Stangrinančios ir jauninančios procedūros su BABOR kosmetika Collagen Boost metodu, paverčia procedūrą itin efektyvia: džiaugsitės akimirksniu matomais rezultatais,  bei pakilsite į visiškai kitą atpalaidavimo ir jaunystės lygmenį.

Kam tinka procedūra?

➢ elastingumą praradusiai odai;

➢ esant sausumo ir mimikos raukšlelėms;

➢ pavargusiai, papilkėjusiai oda, reikalaujančiai regeneracijos.

 

Procedūros eiga:

 • „Babor Welcome Touch“ pasisveikinimo ritualas;
 • Demakiažas (veido, kaklo ir dekolte) – naudojamas unikalus dvifazis giluminis prausiklis kartu su žolelių aktyvatoriumi, skirtas brandžios ir/ arba regeneracijos reikalaujančios odai, kuris puikiai pašalina riebaluose tirpius nešvarumus, makiažą ir sebumo perteklių,  puoselėja veido odą, apsaugo nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio, suteikia švelnumo ir glotnumo pojūtį. Atliekama pagal BABOR kompresų techniką (šalta-šilta).
 • Kraujotakos aktyvinimas su specialia kauke, kurios metu atliekamas gyvybingumo testas, kuris parodo, ar gerai oda per kapiliarus aprūpina epidermį deguonimi ir maistingomis medžiagomis. Dėl sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų paskatinamas odos metabolizmas, vėliau įmaitinamų veikliųjų medžiagų skvarba. Nuvaloma pagal BABOR kompresų techniką (šalta-šilta).
 • Šveitimas enziminiu šveitikliu su vit.C,- švelniai pašalina nešvarumus, riebalų perteklių ir negyvas odos ląsteles, stimuliuoja natūralų ląstelių atsinaujinimo procesą. VITAMINAS C skatina kolageno sintezę, stiprina kapiliarų sieneles, šviesina pigmentines dėmes bei hiperpigmentaciją, suteikia odai skaistumo ir gyvybingumo, stangrina odą. .
 • Tonizavimas: naudojama rožių esencija-tonikas, kuris puikiai tonizuoja, gaivina odą, drėkina bei stiprina natūralias odos apsaugines funkcijas ir užtikrina švytinčią, gražią, gaivią ir tolygią odos išvaizdą;
 • Įvedamas Lift Express koncentratas , skirtas dehidratuotai, išsausėjusiai ir elastingumą praradusiai odai. Suteikia staigų, matomą patempimo efektą. atkuriama jaunatviška odos apimtis, veido kontūrai tampa stangresni ir ryškesni.
 • Prieš atliekant LIFTING TOUCH (liftinginį masažą) , atliekamas pasisveikinimo ritualas su rožinio kvarco akmenimis, pagal liftingines linijas. Masažas suteiks gaivos įspūdį ir stiprina atsipalaidavimo pojūtį.
 • Veido masažas su masažo kremu. Oda tams dar lygesnė, elastingesnė ir švytinti jaunatviškumu;
 • Po veido masažo dedama veido kaukė, kuri nuplaunama pagal BABOR techniką
 • Tepamas veido, paakių kremas , bei lūpų priežiūros priemonė.

 

Gyvybinga, jaunatviškai lygi ir stangri oda su BABOR.

Atsiliepimai (0)
KAINA

55,00 

Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
 • Meniu
 • Procedūros
Close
Stangrinanti ir jauninanti procedūra BABOR Collagen Boost
55,00 
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110