Karštų akmenų nugaros masažas
Nuo seno žinoma, kad natūralūs mineralai turi gydomųjų savybių. Karštų (šiltų) akmenų masažas arba aplikacija tinka ne tik ligų gydymui, bet ir relaksacijai, siekiantt atsikratyti streso ar nerimo. Tokios procedūros turi tonizuojamąjį ir raminantį poveikį, sąlygojamą pasirinkto mineralo ir jo apdorojimo būdo. Priklausomai nuo siekiamo efekto, akmenis galima išdėlioti palei stuburą, uždėti ant delnų, padų, pėdų aktyviųjų zonų, ant skaudamų sąnarių. Šaltais akmenimis galima stimuliuoti kraujotaką, malšinti tinimus, slopinti spazmus, šalinti iš organizmo toksinus. O derinant su kitais masažais, galima sustiprinti imunitetą ir pagerinti medžiagų apykaitą.
Nugaros masažas karštais akmenimis ne tik gydo, bet ypač gerai atpalaiduoja, palengvėja chroniški nugaros ir kaklo skausmai, atsipalaiduojamas visas kūnas, pajusite harmonijos ir ramybės būseną. Ypač tinką šaltuoju metų periodu.
Vulkaninės kilmės masažo akmenys pasižymi geba labai ilgai išlaikyti šilumą. Šios savybės dėka, masažo karštais akmenimis metu sušildomi daug giliau esantys audiniai negu įprasto masažo rankomis metu. Vulkaninės kilmės akmenys savo sudėtyje turi ypatingai didelį mineralinių medžiagų kiekį, juose gausu magnio ir geležies. Karštų akmenų masažas suaktyvins kraujotaką ir medžiagų apykaitą, suaktyvės toksinų iš organizmo šalinimas. Palengvės chroniški nugaros ir kaklo skausmai, atsipalaiduos visas kūnas, pajusite harmonijos ir ramybės būseną.
Gydomasis poveikis nugarai: pagerėjusi kraujotaka, padidėjęs imunitetas, malonios šilumos pojūtis, prasiskverbiantis į kūną, mažinantis raumenų ir sąnarių skausmą, valo poras ir šalina toksinus, šalina iš organizmo skysčių perteklių ir toksinus, mažėja svoris, gerėja nuotaika.
Kontraindikacijos:
- ūminės karščiavimo sąlygos
- pažeista oda
- menstruacijos, nėštumas
- ligos, kurių metu šiluminis poveikis yra nepageidaujamas (onkologinės ligos, apatinių galūnių venų varikozė ir kai kurios kitos)
Atsiliepimai
Šiai procedūrai dar nėra atsiliepimų