Nugaros masažas karštais akmenimis

Procedūros trukmė

Aprašymas

Nugaros masažas karštais akmenimis

Nuo seno žinoma, kad natūralūs mineralai turi gydomųjų savybių. Karštų (šiltų) akmenų masažas arba aplikacija tinka ne tik ligų gydymui, bet ir relaksacijai, siekiantt atsikratyti streso ar nerimo. Tokios procedūros turi tonizuojamąjį ir raminantį poveikį, sąlygojamą pasirinkto mineralo ir jo apdorojimo būdo. Priklausomai nuo siekiamo efekto, akmenis galima išdėlioti palei stuburą, uždėti ant delnų, padų, pėdų aktyviųjų zonų, ant skaudamų sąnarių. Šaltais akmenimis galima stimuliuoti kraujotaką, malšinti tinimus, slopinti spazmus, šalinti iš organizmo toksinus. O derinant su kitais masažais, galima sustiprinti imunitetą ir pagerinti medžiagų apykaitą.

Nugaros masažas karštais akmenimis ne tik gydo, bet ypač gerai atpalaiduoja, palengvėja chroniški nugaros ir kaklo skausmai, atsipalaiduojamas visas kūnas, pajusite harmonijos ir ramybės būseną. Ypač tinką šaltuoju metų periodu.

Vulkaninės kilmės masažo akmenys pasižymi geba labai ilgai išlaikyti šilumą. Šios savybės dėka, masažo karštais akmenimis metu sušildomi daug giliau esantys audiniai negu įprasto masažo rankomis metu. Vulkaninės kilmės akmenys savo sudėtyje turi ypatingai didelį mineralinių medžiagų kiekį, juose gausu magnio ir geležies. Karštų akmenų masažas suaktyvins kraujotaką ir medžiagų apykaitą, suaktyvės toksinų iš organizmo šalinimas. Palengvės  chroniški nugaros ir kaklo skausmai, atsipalaiduos visas kūnas, pajusite harmonijos ir ramybės būseną.

 

Gydomasis poveikis nugarai: pagerėjusi kraujotaka, padidėjęs imunitetas, malonios šilumos pojūtis, prasiskverbiantis į kūną, mažinantis raumenų ir sąnarių skausmą, valo poras ir šalina toksinus, šalina iš organizmo skysčių perteklių ir toksinus, mažėja svoris, gerėja nuotaika.

 

Kontraindikacijos:

 • ūminės karščiavimo sąlygos
 • pažeista oda
 • menstruacijos, nėštumas
 • ligos, kurių metu šiluminis poveikis yra nepageidaujamas (onkologinės ligos, apatinių galūnių venų varikozė ir kai kurios kitos)

 

Registruokis ČIA

Privalumai
Atsiliepimai (0)
KAINA

45,00 

Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
 • Meniu
 • Procedūros
Close
Nugaros masažas karštais akmenimis
45,00 
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110