Relaksacinis masažas „Kokoso vilionės”

Procedūros trukmė

Aprašymas

Relaksacinis masažas „Kokoso vilionės”– tai procedūra, kryptingai šalinanti psichologinę ar fizinę įtampą, raminanti nervų sistemą, mažinanti raumenų įtampą.

Relaksacinį masažą „Kokoso vilionės” sudaro:

Masažas atliekamas su vėsinančiu aliejumi, kuris ypač tiks karštą vasarą.

Prisilietimas yra vienas iš maloniausių dalykų žmogui. Malonus prisilietimas gali nuraminti, atpalaiduoti kūną, padėti sutvarkyti mintis ir paleisti kūne tam tikrus mechanizmus, kurie neabejotinai paskatins savęs gydymą.

Relaksuojantis masažas padeda atsikratyti streso ir nuovargio, rasti jėgų tolimesniems pasiekimams. Rekomenduojama atsikratyti užsitęsusios depresijos ir miego problemų.

Atkuria organizmą sergant dažnomis peršalimo pobūdžio ligomis ir yra profilaktinė jų profilaktikos priemonė. Padeda sumažinti emocinį nuovargį ir fizinę, raumenų įtampą.

Skatina odos stangrėjimą, lėtina jos senėjimo procesus. Teigiamai veikia organizmą, skatina jį atsinaujinti ir atsinaujinti. Kūnas yra sudėtinga, tarpusavyje susijusi sistema, todėl, be malonių masažo pojūčių, atsipalaiduoja raumenys, apima ramybės ir ramybės jausmas. Limfa pagreitėja, suaktyvėja kraujotakos procesai, deguonis greičiau pasiskirsto visame kūne. Apskritai kūnas gerėja.

Relaksacinis masažas taip pat teigiamai veikia nervų sistemą. Jo dėka gaminasi laimės hormonas, kurio gamybai signalą duoda nervinės galūnėlės, esančios daugelyje odos vietų. Jei kasdien atliekate atpalaiduojančias procedūras, galite pastebėti reikšmingą psichinės būklės pagerėjimą ir padidėjusį atsparumą stresui bei emocinei įtampai.

Masažo metu naudojamas kokosų aliejus. Kokoso palmės, jūros pakrančių augalai, sugeria visus begalinius jūrų ir vandenynų privalumus ir dovanoja juos žmonėms.

Kokoso aliejus pasižymi puikiomis maitinančiomis, minkštinančiomis, vėsinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, o užtepus ant odos suformuoja savotišką nematomą plėvelę, kuri atlieka apsaugines funkcijas ir ilgą laiką palaiko optimalų drėgmės balansą odoje. Naudodami kokosų aliejų galite greitai pašalinti perteklinį odos sausumą ir pleiskanojimą, apsaugoti ją nuo šiurkštėjimo ir skilinėjimo.

Kontraindikacijos apima:

 • Nėštumas, menstruacijos
 • Trombozė,
 • Ūminis ar lėtinis osteomielitas,
 • Limfmazgių uždegimas,
 • Infekciniai, uždegiminiai odos dariniai,
 • Kraujavimo tendencija
Atsiliepimai (0)
KAINA

39,00 

Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
 • Meniu
 • Procedūros
Close
Relaksacinis masažas „Kokoso vilionės”
39,00 
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110