Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekolte masažas KERALA

Procedūros trukmė

Aprašymas

Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekoltė srities masažas  – toks masažas, kurį prisiminsite ir jausite dar labai ilgai… Tai masažas, kuris privers Jus pasijusti taip, lyg buvote valandą išskirtinai gerame viso kūno masaže. Atsigaus ne tik kūnas ir protas, bet ir siela. Masažo metu kiekvienas atras kelią nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės, pailsės nuo dienos rūpesčių, sustiprins sveikatą, atjaunins kūną, nuramins protą ir atras vidinę ramybę ir grožį…

Masažo metu naudojami ypač natūralūs sezamo ir rožių aliejai, bei rožių vanduo, kurie praturtinti įvairiais vitaminais A, C, B, E ir mineralais, mažina nervinę įtampa ir sustiprina visą organizmą, pasižymi antidepresiniu, antioksidaciniu, antiseptiniu poveikiu.

Ajurvedinis veido masažas ypač tiks toms, kurios nori pajauninti, paskaistinti veido odą, ilgainiui palyginti įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagerinti veido spalvos ir poodinių sluoksnių tonusą. Masažo metu naudojamas rožių kvapo aliejus yra vienas prabangiausių ir populiariausių, kuris tinka ypač brandžiai senstančiai, pažeistai ir raustančiai odai. Maloni tekstūra ir kvapas, suteiks skaistumą, pamaitins sausą odą, išlygins raukšles, tonizuos bei pagerins bendrą organizmo būklę, atpalaiduos spazmus, padės kovojant su astma, menstruacijų ciklo sutrikimais ir išsiplėtusiais kapiliarais.

Kaklo-pečių-dekoltė masažas: Mūsų puikios savijautos veidrodis ne tik veidas, bet kartu ir kaklas, pečiai, dekoltė sritis. Toks masažas ypač giliai atpalaiduoja nuovargio ir įtampos nualintus raumenis, gerėja bendra kraujotaka, masažo metu naudojami natūralūs aliejai pagerina odos būklę, pridrėkina ją, oda tampa elastingesnė, akivaizdžiai pajaunėja, nuskaistėja. Po šio masažo jausitės kaip naujai gimę.

Galvos masažas ne veltui vadinamas masažų “desertu”. Galva masažuojama aktyviais arba nuglostomais judesiais. Masažo metu gerėja galvos srities kraujotaka, turintiems plaukų slinkimo problemų ilgainiui tai paskatina plaukų augimą, galvos odos sluoksnių atsinaujinama. Galvos masažo metu atpalaiduojamas įsitempęs skalpas, dažnai nugrimztama į gilų sapną. Todėl po masažo jausitės ypač gerai pailsėję – tarsi nubudę po sapno.

Masažo kontraindikacijos:

  • Masažą galimą atlikti visiems, išskyrus tiems, kas alergiški aliejams rožių ir sezamo.
Nauda
Atsiliepimai (0)
KAINA

43,00 

Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
  • Meniu
  • Procedūros
Close
Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekolte masažas KERALA
43,00 
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

  • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

  • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

  • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

  • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

  • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

  • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110