Atpalaiduojantis masažas „Juodosios orchidėjos magija”

Procedūros trukmė

Aprašymas

Atpalaiduojantis masažas ” Juodosios orchidėjos magija” gydo kūną ir dvasią, malšina stresą, neigiamas emocijas ir mažina įtampą, susierzinimą, kurie yra nepakeičiami beveik visų dabartinio pasaulio žmonių palydovai. Ypač didelį psichologinį stresą patiria aktyvūs didžiųjų miestų gyventojai.

Atpalaiduojančio masažo pagalba galite numalšinti nuovargį, pašalinti stresą, atnaujinti jėgas tolimesniam darbui. Jis rekomenduojamas esant miego problemoms ir užsitęsusiai depresijai. Taip pat panaši procedūra atkuria organizmą, kuris dažnai kenčia nuo peršalimo. Tai puiki gripo, SARS, profilaktika. Be to, atpalaiduojantis masažas teigiamai veikia nervų sistemą. Procedūros prisideda prie laimės hormono gamybos dėl poveikio nervų galūnėms, esančioms visame odos paviršiuje.

 

Masažo metu galėsite mėgautis raminančia, atpalaiduojančia muzika ir išskirtiniu juodosios orchidėjos aliejumi, kuris veikia gaivinančiai ir maitinančiai Jūsų odą.

Unikalus masažo aliejaus komponentas yra natūralus, gėlių žiedadulkių ekstraktas. Gėlių žiedadulkių ekstrakte gausu žmogaus organizmui reikalingų vitaminų, amino rūgščių ir mikroelementų, jų yra daugiau nei 500, todėl žiedadulkės odai naudingesnės nei medus.

 

Kūnas yra sudėtinga, tarpusavyje susijusi sistema. Todėl kartu su maloniais pojūčiais pagreitėja atsipalaidavimas, ramybė, limfa, suaktyvėja kraujotaka ir deguonies patekimas į visas ląsteles. Taigi vyksta bendras viso kūno gyjimas.

 

Indikacijos atpalaiduojančiam masažui:

 • emocinis nuovargis;
 • fizinis stresas;
 • raumenų tonuso pakitimai;
 • suglebimas, odos senėjimas (prasideda atsinaujinimo, regeneracijos procesai).

 

Kontraindikacijos:

 • Nėštumas – gali įvykti persileidimas;
 • Menstruacijos;
 • onkologinė liga – kūno atšilimas yra kupinas naviko minkymo, ligos progresavimo;
 • pakilusi temperatūra – dėl didelio krūvio organizmui bus dar sunkiau susidoroti su sunkumais;
 • neseniai atlikta operacija – organizmas reikalauja poilsio, laiko žaizdoms užgyti;
 • odos problemos – odos trynimas, dirginimas, ant kurio paviršiaus yra bėrimų ar kitų nemalonių apraiškų, infekcija gali išplisti visame kūne;
 • polinkis į alergiją aliejams, aromatizuotiems produktams, kurie naudojami seanso metu.

 

Atsiliepimai (0)
KAINA

55,00 

Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
 • Meniu
 • Procedūros
Close
Atpalaiduojantis masažas „Juodosios orchidėjos magija”
55,00 
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110