WENDONG LI autorinis kiniškas masažas su akupunktūra

Procedūros trukmė

Aprašymas
DĖMESIO! Šis masažas atliekamas kitame mūsų salone, Gedimino pr. 50 Vilnius, Qi Anmo masažo ir grožio namai.

Tai nepakartojama galimybė išbandyti vieno geriausių Lietuvoje kinų masažų specialistų Wendong Li autorinį kinišką masažą su akupunktūra.

Wendong Li autorinis kiniškas masažas su akupuntūrą pritaikomas kiekvienam individualiai, naudojant vizualųjį testą, kuris padeda meistrui geriau pažinti atvykusiojo sveikatos būklę.

Kinų masažo metu bus dirbama ne tik su jūsų raumenimis, bet ir su gyvybine energija (qi), meridianais.

Plekšnodamas, spausdamas, glostydamas meistras stimuliuos akupresūrinius taškus, esančius įvairiose kūno vietose.

 

Atvykusiųjų laukia:

 • kinų imperatoriškas pasveikinimas – pėdų vonelė su odą puoselėjančiomis priemonėmis ir rožių žiedlapiais (5–10 min.);
 • individualiai parinktas viso kūno ir pėdų masažas (75–90 min.);
 • aromatingos arbatos puodelis ir skanėstas (10 min.).

 

Paklausite, kuo skiriasi gydomasis ar klasikinis masažai nuo kiniško masažo? 

Pagrindinis skirtumas tarp kiniško masažo ir gydomojo masažo yra manualinių praktikų derinimas su filosofiniais mokymais. Jame atsispindi ypatinga Rytų kultūros pasaulėžiūra, taip pat jų gyvenimo būdas apskritai.

 

Kiniško masažo filosofija ir tikslas

Gydomasis masažas – tai technikų rinkinys, leidžiantis mechaniškai paveikti audinių ir struktūrų būklę žmogaus organizme. Tačiau kinų tradicinių pažiūrų požiūriu, masažo praktikos yra skirtos ne tik kūno atsigavimui, bet ir energijos srautų organizme harmonizavimui, būtent gyvybinei energijai Qi.

Qi energija persmelkia visą Visatą, o jos judėjimas vyksta plonais kanalais – meridianais. Dėl to viskas erdvėje ir laike egzistuoja toliau. Šis teiginys taip pat taikomas žmogaus kūnui, todėl energijos lygio pažeidimai sukelia fizines patologijas. Todėl kinų masažo meistrai mano, kad teisingo Qi judėjimo atkūrimas sukelia gydomąjį poveikį ir gerina savijautą.

Pagrindinės kiniško masažo įtakos sritys yra nugara, pilvas, sėdmenys, šlaunys, blauzdos, pėdos, veidas ir galva, nes būtent čia yra gyvybiškai svarbūs Qi energijos centrai. Dirbdamas per šias sritis, meistras paveikia aktyvius taškus, atsakingus už visų vidaus organų darbą.

 

Atitinkamai, kiniško masažo indikacijų sąrašas yra gana platus:

 • nervų sutrikimai;
 • kvėpavimo takų ligos;
 • virškinimo sistemos patologija;
 • raumenų ir kaulų sistemos ligos;
 • širdies ir kraujagyslių sutrikimai;
 • organų, atsakingų už šlapinimąsi, problemos.

 

Be to, kiniško masažo praktikos naudingos kovojant su antsvoriu, celiulito apraiškomis, raukšlėmis ir odos suglebimu. Praėjus visam kursui, jie suteikia atjauninimo rezultatą. Juk ne be reikalo, kinų moterys atrodo tobulai, tiesa?

Kiekviename meridiane yra pagrindiniai taškai, kurių poveikis leidžia pasiekti vienokį ar kitokį rezultatą. Šiuo principu taip pat grindžiama akupunktūros technika. Bet kiniško masažo metu taškai aktyvuojami ne adatomis, o rankomis. Visa tai padeda smulkiai reguliuoti Qi energijos judėjimą, kartu malšina raumenų spazmus ir sprendžia kitas fizinio lygio problemas.

 

Kinų masažo technologijos pagrindas yra:

 • Masažas rankomis. Norimi taškai aktyvuojami spaudžiant ir spaudžiant pirštais, gnybimo ir vibravimo judesiais.
 • Pagalbiniai įrankiai (jeigu to reikia). Masažo metu meistras labai dažnai papildomai veikia kūną specialiais grandikliais ir stiklainiais.
 • Pagrindinės zonos. Qi energijos centrų išsidėstymas yra nugara, veidas, pilvas, galva, kojos ir pėdos, todėl šioms sritims skiriamas ypatingas dėmesys gyvybiniams taškams suaktyvinti.

 

Visa tai kompleksiškai veikia fizinę ir psichoemocinę būseną. Todėl kiniško masažo technikos dažnai naudojamos ne tik atsipalaidavimui ir nuotaikai gerinti, bet ir terapiniais tikslais.

Masažo proceso metu atliekamos autorinio elementų variacijos padidina kraujotaką gydomoje vietoje, suaktyvina medžiagų apykaitą, pašalina deguonies trūkumą audiniuose ir organuose. Jie leidžia atpalaiduoti raumenis ir nuima įtampą, dėl to skilimo produktai pradeda greičiau pasišalinti iš organizmo, tai yra, organizmas apsivalo nuo toksinų.

Skausmą malšinantis kiniško masažo poveikis pasiekiamas stimuliuojant akupresūros taškus, kad išsiskirtų endorfinai – džiaugsmo hormonai, kurie stabdo skausmą. Dėl to teigiamas poveikis nervų sistemai.

 

Kontraindikacijos:

 • menstruacijos;
 • nėštumo laikotarpis;
 • psichiniai sutrikimai; onkologinės ligos;
 • odos pažeidimai (nudegimai, įpjovimai ir kt.);
 • dermatologinės patologijos (infekciniai pažeidimai, psoriazė ir kt.).
Privalumai
Atsiliepimai (0)
KAINA

Nuo: 98,00 

1510
Clear
Voucher Image
Voucher Image
Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
 • Meniu
 • Procedūros
Close
WENDONG LI autorinis kiniškas masažas su akupunktūra
Nuo: 98,00 
1510
Clear
Voucher Image
Voucher Image
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110