Giliųjų audinių masažas

Procedūros trukmė

, , ,

Aprašymas
DĖMESIO! Šis masažas atliekamas ir kitame mūsų salone, Gedimino pr. 50 Vilnius, Qi Anmo masažo ir grožio namai.

Giliųjų audinių masažas yra terapijos rūšis, apimanti tvirtą spaudimą ir lėtus judesius. Tokiu būdu pasiekiami gilesni raumenų sluoksniai ir fascija (raumenis supantis jungiamasis audinys). Šio tipo masažas taikomas esant lėtiniams raumenų ir sąnarių skausmams bei sustingimui, pvz., sustingus kaklui ir viršutinei nugaros daliai, esant apatinės nugaros dalies skausmams, esant kojų raumenų įtampai ir pečių skausmui.

Jeigu ieškote masažo, kad išvengtumėte sportinių traumų, spręstumėte su mankšta susijusias problemas arba padėtų atsigauti raumenims po mankštos, apsvarstykite galimybę atlikti sportinį masažą.

Ko tikėtis iš masažo?

Giliųjų audinių masažo metodai naudojami randų audiniui suskaidyti ir fiziškai suardyti raumenų „mazgus“ arba sąaugas (skausmingų, kietų audinių juostas), kurios gali nutraukti kraujotaką ir sukelti skausmą, ribotą judesių diapazoną ir uždegimą.

Nors kai kurie judesiai gali būti panašūs į tuos, kurie naudojami švediškame masaže, giliųjų audinių masažas nėra sunkesnė švediško masažo versija.

Giliųjų audinių masažo pradžioje paprastai daromas lengvesnis spaudimas apšilimui ir raumenims paruošti. Tada jau taikomos specialios praktikos.

Įprasti metodai apima:

 • Raumenų vystymasis: gilus slydimas spaudžiamas per visą raumenų skaidulų ilgį alkūne, dilbiu, sąnariais ir nykščiais.
 • Trynimas: spaudimas taikomas visame raumens grūdelyje, kad atsilaisvintų sukibimas ir perskirstytų audinių skaidulas.

 

Giliųjų audinių masažui meistras naudoja sąnarius, delnus, alkūnes, dilbius, prireikus gali būti pasitelkiami ir antgaliai. Be to, sesijos metu jūsų gali būti paprašyta giliai įkvėpti dirbant ypač įtemptose srityse.

Po masažo galite jausti sustingimą ar skausmą, tačiau tai turėtų palengvėti per dieną.

Geriamasis vanduo gali būti puikus būdas pašalinti medžiagų apykaitos atliekas iš audinių. Todėl po seanso gerkite daugiau, tai padės palengvinti ir pagreitinti atsigavimo procesą.

Po masažo seanso galėsite pailsėti ir atsigaivinti gintariniu vandeniu. Šis vanduo – šviežios energijos pliūpsnis visam organizmui. Gintaro vanduo suteikia jėgų, sveikatos ir grožio, atkuria kūno skysčių balansą, gerina virškinimo ir išskyrimo sistemą, kvėpavimo takus, stiprina širdį ir reguliuoja kraujospūdį.

 

Ar giliųjų audinių masažas yra skausmingas?

Tam tikruose masažo procedūros taškuose galite jausti diskomfortą ar net skausmą, nes masažuotojas dirba tose vietose, kuriose yra sąaugų ar randų.

Skausmas nebūtinai yra geras ženklas, kad masažas bus veiksmingas. Tiesą sakant, reaguodamas į skausmą jūsų kūnas gali įsitempti, todėl terapeutui sunku pasiekti gilesnius raumenis. Todėl kaip įmanoma, stenkitės gulėti atsipalaidavę.

Jei masažo metu jaučiate skausmą, būtinai pasakykite masažuotojui. Terapeutas gali pakoreguoti techniką arba toliau paruošti audinius, jei paviršiniai raumenys įsitempę.

 

Kontraindikacijos:

 • Giliųjų audinių masažas gali būti nesaugus žmonėms, turintiems kraujo krešulių (pvz., Tromboflebitą ar giliųjų venų trombozę), nes kyla jų pasislinkimo rizika.
 • Jei neseniai buvo atlikta operacija, chemoterapija, spinduliuotė ar bet kokia kita sveikatos būklė, prieš pradėdami masažo terapiją patartina pasitarti su gydytoju. Kai kurie osteoporoze sergantys žmonės turėtų vengti gilesnio spaudimo atliekant tokio tipo masažą.
 • Masažas neturėtų būti atliekamas tiesiai ant mėlynių, uždegusios ar užkrėstos odos, odos bėrimų, neužgijusių ar atvirų žaizdų, navikų, pilvo išvaržų, trapių kaulų ar neseniai įvykusių lūžių vietų. Masažas gali sukelti mėlynes ir retais atvejais hematomą (lokalų kraujo sankaupą už kraujo ląstelių ribų), venų tromboemboliją ir būklę, vadinamą stuburo priedine neuropatija.
 • Nėštumas, mėnesinės
Privalumai
Atsiliepimai (0)
KAINA

Nuo: 32,00 

30 min.45 min.60 min.75 min.
Clear
Voucher Image
Voucher Image
Voucher Image
Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
 • Meniu
 • Procedūros
Close
Giliųjų audinių masažas
Nuo: 32,00 
30 min.45 min.60 min.75 min.
Clear
Voucher Image
Voucher Image
Voucher Image
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110