Masažas dviems „Palaima”

Procedūros trukmė

,

Aprašymas
DĖMESIO! Šis masažas atliekamas kitame mūsų salone, Gedimino pr. 50 Vilnius, Qi Anmo masažo ir grožio namai.

Masažas dviems „Palaima –  pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam ramybės, palaimos ir poilsio akimirkų su mylimu žmogumi. Masažas sumažins įtampą raumenyse, užtikrins kūne esančios energijos laisvesnį tekėjimą ir leis pajusti vidinę ramybę.

Atvykusiųjų laukia:

 • JAI – atpalaiduojantis viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais. Masažas atliekamas naudojant odą puoselėjantį rožių aliejų (45 min.).
 • JAM – gilus viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais. Masažas atliekamas naudojant šiltą kokoso aliejų (45 min.).
 • Poilsis prie arbatos puodelio, skanėstas ir STAIGMENA – tango pamoka dviems. (15 min).

 

Atpalaiduojamasis-klasikinis viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu rožių aliejumi – nepamainoma priemonė sielos poilsiui ir kūno jaunatviškumui!  Masažo metu pasijusite kaip tikra imperatorienė.

Procedūrą pradės atpalaiduojantis nugaros masažas. Toliau seks kiniškas veido, kaklo masažas. Kiniško masažo specifika – atliekant veido masažą, kartu švelniai stimuliuojami tam tikri veido taškai, įtakojantys odos stangrumą. Vėliau mėgausitės galvos masažu, o po jo bus drėkinama veido oda, švelniai įmasažuojant drėkinamąją priemonę. Patyrusios kosmetikės atliekamas masažas leis ir mėgautis masažo teikiamu malonumu, ir džiaugtis išpuoselėta veido oda.
Po masažo veidas sudrėkinamas kvapniu odą puoselėjančiu rožių vandeniu.

Masažuotojas švelniai paveikia visą Jūsų kūną, atsipalaiduos visi raumenys, dings įtampa, nuovargis, nemiga, pagerės kraujotaka, pagerės odos turgoras. Jaunystė ir sveikata pateks į kiekvieną kūno ląstelę.

Šiame masaže mūsų specialistai naudoja naudingąsias natūralių aliejų savybes. Jau seniai žinoma, kad aliejai teigiamai veikia odą. Jie suteikia jai savo vitaminų ir mineralų, po kurių oda tampa švelni ir aksominė.

 

Gilus viso kūno klasikinis masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu kokoso  aliejumi – po tokio masažo jausitės kaip naujai gimę. Gilūs, lėti ir tvirti paspaudimai stimuliuoti kraujotaką ir sumažinti raumenų įtampą, tuo pačiu mažinant psichologinę įtampą ir pripildant organizmą laimės hormonais. Masažuotojas ypatingu būdu spaudžia streso metu įsitempiančias kūno vietas: pečius, kaklą, klubus ir grąžina Jūsų kūnui lankstumą bei lengvumą.

Atliekamo klasikinio masažo, praturtinto taškinio masažo elementais, metu, atpalaiduojami įsitempę raumenys, gerinama kraujo apytaka, švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai.
Cinamonas naudojamas kraujotakai stimuliuoti, odos ląstelėms maitinti. Cinamono aromato savybė – šildančioji. Cinamonas padeda organizmui sušilti prie bet kokios temperatūros, aromatas nuima raumenų susikaustymą ir drebulį, padeda atsikratyti depresinių nuotaikų, sušildo sielą.

Rytietiška muzika ir atmosfera, cinamono ir rožių aromatai, gerą savijautą ir malonumą teikiantis masažas ir po jo patiekiama arbata dviems – puiki dovana kiekvienai porai.

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam ramybės, palaimos ir poilsio akimirkų su mylimu žmogumi.

Dovanokite kelionę į rytietišką palaimos ir šilumos oazę!

Atsiliepimai (0)
KAINA

Nuo: 109,00 

45 min.60 min.
Clear
Voucher Image
Voucher Image

Įsigijus užsiregistruokite vizitui:

Scroll To Top
 • Meniu
 • Procedūros
Close
Masažas dviems „Palaima”
Nuo: 109,00 
45 min.60 min.
Clear
Voucher Image
Voucher Image

Registracija į procedūras

Treatwell yra tik registracijos platforma, todėl registruojantis nereikia pirkti.

Registruojantis žymėkite “ATSISKAITYTI VIETOJE”.

Gerb., Paciente,

Įsigijusiems ar norintiems įsigyti paslaugas klinikoje, registracijos metu treatwell programoje, prašome į kainas registruojantis nekreipti dėmesio.

Siekdami elgtis teisingai Jūsų ir kitų klientų atžvilgiu, informuojame Jus apie Vilniaus Masažo Klinikos taisykles.

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų ir specialistų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

 • Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti skambinant arba trumpąja žinute telefonu.: 8 611 11 110 arba el. paštu.:info@masazoklinika.lt , nurodant vardą ir pavardę. Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

 • Registracijos laikas gali kisti +/- 20 min, todėl būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume susisiekti su Jumis.

 • Vėluojantiems į procedūrą 15 min. ar daugiau, procedūra nebus atlikta, arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą kuri trunka 30 min. – procedūra atlikta nebus. Vėluojantiems į procedūras, kurių trukmė ilgesnė, procedūros bus trumpinamos atitinkamai vėluojamam laikui.

 • Dėl didelio pacientų srauto būtina išankstinė registracija. Prieš paslaugos, kupono galiojimo pabaigą turite registruotis ne vėliau kaip prieš 2-3 savaites.

 • Atvykus į procedūras būtina atsinešti turimą dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.

 • Registruodamiesi Jūs sutinkate su Vilniaus Masažo Klinikos registracijos taisyklėmis.

arba užpildykite formą žemiau:


Nepavyko užsiregistruoti? Skambinkite mums numeriu: +370 611 11 110